Gārāžu sekciju vārti - Jūsu individuālajām vēlmēm atbilstoši vārti ar Hörmann zīmola kvalitāti

“Labs vārds ir jānopelna.”

Augusts Hormann, uzņēmuma dibinātājs, 1886-1944 g.

Elegantie automātiskie sekciju vārti atveras vertikāli uz augšu. Tādējādi Jūs iegūsiet vairāk vietas garāžā un tās priekšā – un caurbrauktuve kļūs brīvi izmantojama visā tās platumā. Sekciju vārti derēs vienmēr – vienalga, vai Jūsu vārtu ailei ir taisnstūra forma vai tā ir ar slīpinājumiem, segmentu vai apaļu arku. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti vēlākai modernizēšanai.

Ar vārtu un durvju konfiguratora palīdzību pilnīgi bez steigas izvēlieties Jūs vēlmēm atbilstošus vārtus – Jūsu rīcībā ir visas iespējas. Blakus redzamais katalogs piedāvā plašu un detalizētu informāciju un, protams, Jūsu Hörmann sadarbības partneris sniegs Jums individuālas konsultācijas.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu sekciju vārtus

1. Zīmola kvalitāte no Vācijas

Visas vārtu un piedziņu sastāvdaļas izstrādā un izgatavo uzņēmumā Hörmann strādājošie speciālisti, tās ir simtprocentīgi savstarpēji pielāgotas, un to drošumu ir pārbaudījuši un sertificējusi neatkarīgi, oficiāli akreditēti institūti. Tās tiek ražotas Vācijā atbilstoši kvalitātes vadības sistēmai DIN ISO 9001 un atbilst visām Eiropas Savienības kvalitātes standarta 13241-1 prasībām. Papildus tam mūsu augsti kvalificētie darbinieki strādā pie jaunu izstrādājumu projektēšanas, pastāvīgiem pilnveidojumiem un detaļu uzlabojumiem. Šādi tiek izstrādāti patenti un radītas unikālas pozīcijas tirgū.

2. Garāžu vārti paaudžu paaudzēm

Pateicoties ilgtermiņa pārbaudēm reālos apstākļos, tiek iegūti pilnībā attīstīti sērijveida izstrādājumi atbilstoši Hörmann kvalitātes prasībām. Šī iemesla dēļ un pateicoties izciliem tehniskajiem risinājumiem, kā arī bezkompromisa kvalitātes nodrošinājumam, Hörmann visiem saviem sekciju vārtiem sniedz 10 gadu garantiju un piedziņām – 5 gadu garantiju.*

3. Fokuss uz nākotni

Hörmann virzās uz priekšu, rādot labu piemēru. Tāpēc uzņēmums kopš 2013. gada sava enerģijas patēriņa segšanā līdz 40 % izmanto ekoloģiski saražotu strāvu, šo īpatsvaru pastāvīgi palielinot. Vienlaikus, ieviešot praksē inteliģentu un sertificētu enerģētisko saimniecību, ik gadus tiks novērsta vairāku tonnu CO

4. Harmonisks kopskats

[1] Vienāds rievu attālums un neredzamas sekciju pārejas vārtiem ar rievojumu
Hörmann garāžu vārti izceļas ar precīzu un vienmērīgu rievojuma sadalījumu [A]. Sekciju forma ir veidota tā, ka savienojuma vietas, vārtiem esot aizvērtiem, praktiski nav pamanāmas. Lūdzu, salīdziniet!

Pēc vēlēšanās mēs piegādāsim Jums arī praktiskās sāna durvis ar tāda paša izskata rievojumu, kas saplūst ar garāžas sekciju vārtiem.

[2] Nevienmērīgs rievu attālums konkurentu izgatavotajiem vārtiem [B], [C], ko rada atšķirīgs sekciju augstums un redzamas sekciju pārejas. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.

[3] Vienmērīgs kasešu sadalījums
Lai nodrošinātu harmonisku kopskatu, Hörmann sekciju vārtu kasešu savstarpējais augstuma attālums [D] ir pilnīgi vienāds. Tas tiek panākts, visā vārtu augstumā izmantojot vienāda augstuma sekcijas. Arī horizontālais attālums starp vienas sekcijas kasetēm ir vienāds. Rezultātā tiek iegūts viendabīgs vārtu izskats.

Pēc vēlēšanās ir pieejamas arī sāna durvis ar tādu pašu sekciju sadalījumu kā garāžas sekciju vārtiem, radot harmonisku kopskatu.

[4] Nevienmērīgs kasešu sadalījums konkurentu izgatavotajiem vārtiem [E], [F] atšķirīga sekciju augstuma dēļ. Tādējādi vārtu izskats ir neviendabīgs.

5. Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Harmonisko vārtu izskatu nodrošina vairākas sīkas detaļas: augšējais kārbas apšuvums [1] baltas krāsas vārtiem un visām virsmām vienmēr tiek piegādāts vienādā izskatā ar vārtu sekcijām. Mūsu izstrādājumos visas detaļas ir saskaņotas. Sānu kārbas [2] sērijveidā ir pieejamas ar baltas krāsas Woodgrain virsmu. Sekciju vārtiem ar Sandgrain, Silkgrain vai Decograin virsmu pēc izvēles ir pieejami kārbu apšuvumi ar vārtu sekcijām pieskaņotu virsmu. Vārtiem ar Micrograin virsmu kārbas apšuvums tiek piegādāts ar gludu Silkgrain virsmu.

Arī krāsainiem sekciju vārtiem un vārtiem ar Decograin virsmu pēc izvēles ir pieejami vārtu sekciju virsmai, krāsai un dekoratīvajiem elementiem pieskaņoti kārbas apšuvumi [2]. Augšējais kārbas apšuvums [1] šiem vārtiem vienmēr tiek piegādāts ar tādu pašu virsmu un dekoratīvajiem elementiem kā vārtu sekcijām, kā arī ar vārtu sekcijām identiskā krāsā.

6. Ar virsmu saplūstošs augšējais kārbas apšuvums

LPU vārtiem augšējais, ar virsmu saplūstošais kārbas apšuvums ir elegants risinājums neredzamai pārejai starp nišu un vārtu vērtni. Vārtiem esot aizvērtiem, augšējais vārtu posms vienā līmenī piekļaujas nišai.

7. Precīzi atveidotas Decograin virsmas

UV starus necaurlaidīgais plastmasas plēves pārklājums, kas klāj tērauda sekciju ārpusi, rada dabīgajam kokam identisku izskatu vai arī izsmalcinātu antracīta krāsas Metallic eleganci. Pateicoties īpašajam virsmas aizsargpārklājumam, visi 6 Decograin dekoratīvie elementi savu pievilcīgumu saglabā ilgu laiku.

8. Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

4 cm augstā plastmasas kārbas pamatne, kas nepaliek trausla, aptver kārbu zonā, kas ir pakļauta korozijas veidošanās riskam, ilglaicīgi aizsargājot vārtus no iespējamās korozijas. Pretēji konkurentu piedāvātajiem risinājumiem šī ilglaicīgā aizsardzība saglabājas un savu efektivitāti nezaudē arī ilgstošu maldu gruntsūdeņu gadījumā. Kopā ar vārtu pamatnes blīvējumu kārbas pamatne veido arī vizuāli pievilcīgu noslēdzošo malu.

9. Efektīva siltumizolācija

Visos gadījumos, kad garāža ir integrēta mājas konstrukcijā, ieteicams uzstādīt garāžas vārtus ar labu izolāciju. Uzstādot Hörmann izstrādāto ThermoFrame, jau tā izcilās LPU vārtu izolācijas īpašības tiks uzlabotas vēl vairāk.
Kopā ar vārtu kārbu vienkārši uzstādāmais melnais plastmasas profils nodrošina kārbas un mūra konstrukcijas termisku atdalījumu un uzlabo izolāciju līdz pat 15 %*. Pēc izvēles uzstādāmais ThermoFrame kārbas pieslēgums ir pieejams visiem Hörmann sekciju vārtiem.

* dubultsienu garāžas sekciju vārtiem LPU ar izmēru: 5000 × 2125 mm

10. Praktiski risinājumi

Lai garāžas lietotāji varētu vienkārši un ātri iekļūt garāžā un izkļūt no tās, ieteicams uzstādīt iebūvētās durvis bez augstā sliekšņa. Tādējādi Jūs varēsiet izstumt velosipēdus vai iznest dārza ierīces no garāžas, neatverot pašus vārtus. Nerūsējošā tērauda slieksnis vidusdaļā ir tikai 10 mm un malās 5 mm augsts. Tas atvieglo sliekšņa šķērsošanu braucot un samazina paklupšanas risku.

11. Protams, augstāks drošības līmenis

Hörmann automātiskie sekciju vārti nelūgtiem viesiem ir praktiski neatverami. Garāžas vārtiem aizveroties, atbīdīšanas aizsargsistēma automātiski nofiksējas vadsliedes atdurī un uzreiz stingri nobloķējas, pasargājot vārtus no izcelšanas. Šī patentētā vārtu bloķēšanas sistēma darbojas mehāniski un tādēļ, pretstatā konkurentu piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

12. BiSecur radiovadības sistēma ar sertificētu drošību

Divvirzienu īpaši drošā veidā kodētā, garāžu un teritorijas vārtu piedziņu darbināšanai izstrādātā radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžu vārtu, teritorijas vārtu darbināšanu, apgaismojuma ieslēgšanu un izslēgšanu, kā arī vēl citas funkcijas.

No jauna izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, pret traucējumiem noturīgu darbības attālumu Jums sniegs drošības sajūtu, neļaujot nevienai svešai personai Jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši Bohumas Rūras universitātes drošības eksperti un tādējādi tā ir tikpat droša kā tiešsaistes banku sistēma.

13. Ērti veicams vārtu pozīcijas pieprasījums

Jums nekad vairs lietū un vējā nebūs jādodas ārā, lai pārbaudītu, vai Jūsu vārti ir aizslēgti. Ar tikai vienu taustiņa spiedienu Jūs pēc gaismas diodes krāsas tālvadības pultī HS 5 BS sapratīsiet, vai Jūsu garāžas vārti ir vai nav aizslēgti. Pēc vēlēšanās nospiežot taustiņu vēlreiz*, vārti tiks aizslēgti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu darbināšanas veidu.

Izmantojot mūsu jauno lietotni** un uzstādot Hörmann BiSecur vārteju, Jūs no viedtālruņa vai piezīmjdatora varēsiet ērti aktivizēt savas Hörmann garāžu un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis***, kā arī citas ierīces.

* lietojot sistēmu ārpus vārtu redzamības zonas, nepieciešams papildu fotoelements
** iOS un Android operētājsistēmai
*** ar speciālo aprīkojumu

14. Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis savus potenciālos lietotājus spēj savaldzināt ne tikai ar savu melnās vai baltās krāsas dizainu, bet arī ar savu eleganto formu, kas īpaši patīkami iegulstas plaukstā.

Hörmann BiSecur tālvadības pultis ar pēc izvēles pieejamo īpaši spīdīgo virsmu un izsmalcināto vairākslāņu pārklājumu ir saņēmušas starptautisku ievērību guvušo balvu „Reddot design award“ par izcilu dizaina risinājumu.