MĒS ESAM ŽOGA VĀRTU RAŽOTĀJI

Vārtus mēs taisam paši savā ražotnē, kur tiek izgatavots vārtu rāmis ar furnitūru. Lai vārti stāvētu ilgstoši nemainot krāsu un izskatu, tie tiek karsti cinkoti un tad pulverkrāsoti, tādejādi panākot augstu rūsas noturību. Saviem vārtiem izmantojam pārbaudītu un ļoti kvalitatīvas Itāļu ražotāja FAC srl eņģes, atdures, bīdāmo vārtu profilsliedes, u.c. furnitūru. Ražojam gan veramos, gan bīdāmos vārtus. Ražotnē tiek izgatavots vārtu rāmis uz kura tiek uzmontēts vairogs saskaņā ar klienta vēlmēm un prasībām.

Vienkāršākais un lētākais  variants ir divvērtņu vārti– vārti ar divām vērtnēm. Tiem ir vienkārša konstrukčija un tos arī ir lētāk uzstādīt. Tiem ražotnē tiek sagatavoti montāžas stabi ar eņģēm un objektā uz vietas stabi ir tikai jāiebetonē. Līdzīgā veidā ir iespējams ierīkot gājēju vārtiņus. Kā trūkums divvērtņu vārtiem var minēt, gadījumā ja ailes platums pārsniedz 5 metrus, karta vērtne ir ļoti plata un tādus vārtus ir grūti virināt, kā arī ir nepieciešama liela platība to atvēršanai. Varētu būt apgrūtinoši ziemā tīrīt sniegu visā vārtu vēršanās platībā, lai vārtus varētu atvērt. Ja vārti tiek apšūti ar blību vairogu, tad var izveidoties liela “bura”, kas stipra vēja laikā var tikt lauzīta.

Bīdāmie vārti ir ērtāki lietošanā, pie atvēršanās aizņem mazāk vietas, taču tie sanāk dārgāki nekā veramie vārti. Pamatā tiek izmantota kasti cinkota tērauda sliede, kas piemetināta vārtu apakšā un rullīšu mehānismu, pa kuru vārti viegli slid vaļā un ciet. Atveroties, vārtu vērtne slid gar žoga iekšpusi un ir iespējams uztaisīt ļoti platus vārtus, kas joprojām būs viegli virināmi.

Vārtu piedziņai izmantojam BFT vai Hormann automātikas. Ar Itālijas rūpnīcas BFT produkciju strādājam ļoti ilgi. Tai ir laba cena un tā arī darbojas labi. Kā ļoti uzticamu, ar dažādām iespējām un vācu kvalitāti piedāvājam rūpnīcas Hormann automātiku.

 

Metāla durvis